Nano Protection Premium

Nano Protection Premium
Nano Protection Premium
Obsah:
Tento sprej Nano Protection Premium obsahuje nano častice, vďaka ktorým má výnimočné impregnačné a hydrofóbne vlastnosti. Účinne chráni pred prenikaním vody, oleja, špiny a iných tekutín do materiálu. Nano častice tieto tekutiny silno odpudzujú a vytvárajú na povrchu tzv. lotosový efekt, ktorý zabezpečí, že tekutiny (voda, káva, víno, olej...) nevsiaknu do ošetreného materiálu, ale zostanú na povrchu vo forme guliek. Nanesená ochrana je neviditeľná a nezmení vzhľad ani kvalitu ošetreného materiálu. Látka aj koža po ošetrení naďalej dýchajú. Produkt je určený na textilné látky (bavlnu, polyester, satén...), na netkané textílie a na kožu.
- Produkt je biologicky odbúrateľný
- Paropriepustný (prepúšťa vzduchové častice)
- Silno koncentrovaný nano časticami kremíka – najdokonalejšia ochrana
- Vytvára silnú molekulárnu väzbu s povrchom, vypĺňa póry
Využitie:
- textilné povrchy v kanceláriách, hoteloch, reštauráciách a domácnostiach
- topánky kožené aj textilné – plátenky, tenisky „conversy“, uggy, semišové; kabelky, oblečenie – bundy, kabáty, saká, rifle, šiltovky, mikiny, rukavice, kravaty, košele, zástery, plášte; čalúnené kreslá a stoličky, obrusy, vankúše, kočíky, sedačky v aute
Návod na použitie:
Aplikujte v jednej súvislej vrstve na suchý a čistý povrch tak, aby bol pokrytý celý povrch. Nechajte uschnúť 24 hodín. Pri oliatí ošetreného materiálu, tekutinu jednoducho odstránite servítkou alebo handrou bez poškodenia povrchu.
Kategória:
žiadna
Kód tovaru:

nano-protection-premium

Dostupnosť:

Skladom

Použitie:

Textíl a koža

Dostupnosť:

Skladom

Obsah:

200 ml

24.00 € / ks


Vrátane DPH

Created by IT PROFI Servis s.r.o., Copyright © 2011 www.trudon.sk