Tekutý stierač + odmasťovač

Tekutý stierač + odmasťovač
Tekutý stierač + odmasťovač
Obsah:
Nano Sklo - tekutý stierač je dlhotrvajúca ochrana skla a pevných hladkých materiálov (polykarbonát, akrylové sklá, PVC, kompozit, sklokeramika, glazúrovaná keramika, smalt, mramor, porcelán, žula, atď.). Vytvorí na povrchu hydrofóbnu a olejofóbnu neviditeľnú vrstvu s ochranou proti znečisteniu, usadzovaniu povlakov so samočistiacim účinkom. Hydrofóbnym efektom chráni ošetrený povrch od vody, znečistenia a svojím účinkom výrazne uľahčuje následné čistenie bez používania nebezpečných chemikálií. Zabraňuje vzniku vápenatých a minerálnych usadenín. Dokonca zaceľuje mikroskopické trhlinky v skle a zabraňuje vzniku svetelných odrazov na poškrabaných miestach. Vytvorená vrstva znemožňuje priľnutiu hmyzu na čelných sklách. + Nano Odmasťovač je špeciálny odmasťovač pevných hladkých materiálov (sklo, polykarbonát, akryl, PVC, kompozit, sklokeramika, glazúrovaná keramika, smalt, mramor, porcelán, žula, kovy, plasty) špeciálne vyvinutý pre odmasťovanie a čistenie hladkých povrchov pred aplikáciou nanotechnologických povlakov, ktorý upravuje povrch pre ich dokonalé priľnutie.
Využitie:
- ručné autoumývarky, autobazáry, hotely, reštaurácie, bary, sanitárne zariadenia, domácnosti,
- na okná (automobilové, izolačné), svetlomety, zrkadlá, poličky, sklenené i krištáľové plochy, sklenené stoly a konferenčné stolíky, umývadla, sprchové kúty, obklady, wc, sklokeramické platne, akváriá, ďalej čidlá, fotobunky a snímacie zariadenia, atď.
Návod na použitie:
Produkt je pripravený k priamemu použitiu, plochu dokonale odmastite NANO ODMASŤOVAČOM. Aplikujte pri teplote +5 až +25°C, neaplikujte na horúci povrch. Nastriekajte a handričkou alebo utierkou z mikrovlákna jemne rozotrite po povrchu. Môžete aplikovať dve vrstvy, druhu vrstvu až po úplnom zaschnutí prvej vrstvy.
Kategória:
žiadna
Kód tovaru:

nano-tekuty-stierac-odm

Dostupnosť:

Skladom

Použitie:

hladké materiály

Dostupnosť:

Skladom

Obsah:

100 ml + 100 ml

30.00 € / ks


Vrátane DPH

Created by IT PROFI Servis s.r.o., Copyright © 2011 www.trudon.sk