Detský rastúci nábytok

Detský rastúci nábytok
Detský rastúci nábytok
 V našej ponuke nájdete aj detský rastúci nábytok, ktorý je určený pre deti od 4 rokov. Jeho výhodou je hlavne to, že sa prispôsobí telesnej konštrukcii dieťaťa počas dospievania. Pri detskom rastúcom nábytku závisí hlavne od výšky a hmotnosti dieťaťa (tu treba sledovať údaje pri konkrétnych produktoch). Vo všeobecnosti je však určený pre deti vysoké od 110 cm do 180 cm a celkovej hmotnosti do 100kg. Na väčšinu produktov tejto kategórie je poskytovaná záruka 5 rokov. Hlavná výhoda je, že tento nábytok rastie s vašim dieťaťom a tým šetrí peniaze.  

Detský rastúci nábytok, ktorý ponúkame sa delí do troch kategórií:
  • Detské rastúce stoličky
  • Detské rastúce stoly 
  • Doplnky pre stoly
       Rastúca stolička Actikid   Detský rastúci stôl   Rastúca stolička Freaky

Detské rastúce stoličky


V ponuke máme 5 modelov rastúcich stoličiek, ktoré spĺňajú základnú charakteristiku rastúcej stoličky. Všetky modely sú vo viacerých farebných variantách pri čom v ponuke máme fotky každej ponúkanej farebnej kombinácie rastúcej stoličky. Naše rastúce stoličky spĺňajú ergonomické predpoklady zdravého sedenia a taktiež vďaka vysokej kvalite majú aj dlhu životnosť.  Mechanizmus rastúcej stoličky je vyššie znázornený v animácií.
Actikid FreakyFreaky sportLadyLikeMyFlexo

Po odkliknutí na obrázok rastúcej stoličky sa Vám zobrazí detail daného modelu s podrobnou špecifikáciou. 

Detské rastúce stoly Detské rastúce stoly 


Ako súčasť detského rastúceho nábytku ponúkame taktiež detské rastúce stoly, ktoré tvoria s so stoličkomi priamu symbiózu. Pri týchto stoloch je braný ohľad na ergonomiu a taktiež na bezpečnosť dieťaťa. Je možné okrem výšky stola  jednoducho nastavovať sklon pracovnej plochy. Stoly taktiež obsahujú zabudované odkladacie priestory, ktoré môžte vidieť na obrázku nižšie.
 
Pomocna tabuľka nastavení                 Organizér
V ponuke máme tri modely rastúcich stolov v rôznych farebných variantách. Líšia sa cenou vzhľadom a taktiež množstvom nastavení a množstvom doplnkov. Všetky modely však spája pevná kovová konštrukcia, ktorá je zárukou kvality a dlhej životnosti týchto stolov.
Rastúci stôl MAX Rastúci stôl profi 3 Rastúci stôl RACING

Doplnky pre stoly


Tieto doplnky tvoria samostatnú kategóriu a je možné ich nakúpovať samostatne. Aby však nedošlo k omylu sú zorazované v detaile ako súvisiace produkty jednotlivých stolov. V detaile produtu pod informáciami sa nachádza zoznam stolov ku ktorým je daný doplnok priradený. Jednotlivé stolové doplnky je možné si objednať v rôznych prevedeniach.
              Kontajner MAX      Kontajner Profi 3    Kontajner Racing 
Nadstavec na čítanie            Štvorcový nadstavec
Created by IT PROFI Servis s.r.o., Copyright © 2011 www.trudon.sk