Kancelárske kuchyne

Kancelárske kuchyne
Spodné skrine
Výšku  spodných  skríň  ponúkame  v jednotnej  výške 85 cm (vrátane pracovnej dosky) a vyberať si môže-te medzi modulmi širokými 30 a 60 cm. Základným materiálom  korpusov  je  kvalitná  laminovaná  dre-votriesková doska hrúbky 18 mm, chrbát je vyrobe-ný z 3   mm bieleho sololaku. 28 mm hrubá pracovná doska zaručuje vysokú odolnosť. Výhodou radu HOBIS kuchyne je jeho variabilita. Pod-ľa dispozície priestoru môžete z našej ponuky jedno-ducho  poskladať  vybavenie  celej  kuchyne.  Vyberať tak môžete napríklad skriňu so vstavanou chladnič-kou, skriňu pod drez či skriňu s jednou alebo piatimi zásuvkami.  Možnosť  rohových  zostáv  zaistí  rohová skriňa. Nohy kuchyne môžete zakryť soklom.

Hobis Kuchyne
 
Vrchné skrinky
V   ponuke vrchných kuchynských skriniek nájdete dva varianty šírky korpusov. Na výber máte moduly široké 30 a 60 cm, oba vo výške 60 cm. Samozrejmosťou je vrchná rohová skrinka, alebo skrinka nad digestor, ktorá ako jediná má výšku 37 cm. Základným mate-riálom korpusov je kvalitná laminovaná drevotriesko-vá doska hrúbky 18 mm, chrbát je vyrobený z 8   mm hrubej  laminovanej  drevotriesky.  Prirodzene  dbáme na  bezpečnosť  a jednoduchosť  prichytenia  skriniek na  stenu,  a preto  sú  súčasťou  vrchných  skriniek  aj kvalitné závesy s reguláciou.
 
Pracovné dosky
Ponuku tvoria pracovné dosky rovné a rohové. Sú dodávané zároveň s krycou lištou, ktorá zabraňu-je zatekaniu vody za pracovnú dosku. Objednávať ich, rovnako ako spodné sokle, musíte samostatne. Potrebujete k pracovnej doske nerezový drez, pá-kovú  batériu  alebo  kovový  držiak  na  mikrovlnku? To, aj celý rad kuchynského príslušenstva nájdete v   našej ponuke. Všetko samozrejme môžete objed-návať samostatne.
 
Stoly
Komfortné  stolovanie  zaručia  naše  jedálenské  stoly,  ktoré  je možné objednať v rozmeroch 80 ×   80 cm alebo 120 ×   80 cm.
 
Montáž
Aby sa zásielka dostala bezpečne až do vašej kancelárie, dodávame kuchyne demontované v niekoľkých bezpečne  zabalených  balíkoch.  Súčasťou  každého balenia  je  tiež  prehľadný  montážny  návod,  ktorý umožňuje ľahkú a rýchlu montáž.

Produkty
 
Created by IT PROFI Servis s.r.o., Copyright © 2011 www.trudon.sk