Ako oživiť prázdnu stenu
 Ako oživiť prázdnu stenu?

 

Pre mnohých ľudí je kancelária len priestor, kde si odpracujú svoj pracovný čas, a následne sa vracajú domov. Existuje však množstvo spôsobov ako si svoju kanceláriu skrášliť, napríklad ak pridáme na stenu obrazy, svetelné boxy alebo iný doplnok, kancelária razom získa úplne inú atmosféru.

Prázdna stena už nebude prázdnou

Na výzdobu stien máte hneď viacero možností. Prvou sú klasické obrazy, ktoré sú aj dnes najčastejšou alternatívou. Obraz nemusí byť len v klasickom ráme ale aj na plátne či inom nosiči. Rozmery obrazu sú vždy na výbere majiteľa a neexistuje žiadna rovnica, do akej miestnosti aký veľký obraz patrí. Platí však, že čím väčší obraz, tým viac zaujme. Čo by malo na obraze byť? Väčšina firiem si vyberá na obraz s nádychom „pokoja“.  Medzi takéto obrazy patria rôzne zábery oblohy, prírody či každodennej činnosti. Výber motívu je často podceňovaný. V konečnom dôsledku však môže mať veľký vplyv na atmosféru v kancelárii.

Dnes sú v kurze aj rôzne certifikáty či ocenenia, ktoré získal zamestnanec alebo celá firma. Ak si tieto ocenenia zavesíte na stenu, môžete tak zaujať klientov či budúcich zákazníkov.

Moderné sú dnes aj tabule, na ktoré môžeme kresliť a načrtnúť si našu stratégiu či smerovanie firmy. Netreba sa ani báť, že by na stenu nepasovali, dajú sa naozaj elegantne zamaskovať a tak si klient ani neuvedomí, že sa na stene nachádza tabuľa na poznámky.

Nič Vás nezaujalo? Máme pre Vás poslednú alternatívu.

Ak Vás nič z týchto uvedených možností nezaujalo, prípadne chcete skúsiť do kancelárie niečo nové a moderné, máme pre Vás ešte jednu alternatívu. Tou je light box – vlastne rám, do ktorého sa dajú vkladat rôzne fotografie, ktoré sú osvetlené led diódami. Veľkou prednosťou týchto obrazov je ich možnosť použitia v podstate v akejkoľvek kancelárii. Je to tým, že motív v nich sa dá jednoducho meniť a tak zostane vždy aktuálny. Lightbox dokáže zaujať aj tým, že obrázky v nich sú osvetlené led podsvietením a tak dokážu zaujať aj v horších svetelných podmienkach či v tme. Osvetlenie však nie je príliš intenzívne a tak neťahá oči a je naozaj elegantné.

Created by IT PROFI Servis s.r.o., Copyright © 2011 www.trudon.sk