Stoličky na 24 hodinové sedenie

Stoličky na 24 hodinové sedenie

Stoličky na 24 hodinové sedenie sú určené do trojzmenných prevádzok. Na prvý pohľad drahé kreslo sa môže jednoducho stať spôsobom ako ušetriť. Tieto kreslá sú totiž konštruované tak aby vydržali veľkú záťaž počas dlhej doby, čiže aj pod dlhšom čase nie len vyzerá ako nové, ale sa na ňom aj patrične sedí. V našej ponuka nájdete tri modely, ktoré spĺňajú podmienky kresiel pre 24 hodinové sedenie.

Kreslo DisposRobustné pohodlné celo-čalúnené kancelárske kreslo so sklopnými opierkami. Je vhodné na 24 hodinovú prevádzku. Testované štátnou skúšobňou na hmotnosť 160 kg. Základný variant obsahuje: - celočalúnené sklopné opierky - výškovo nastaviteľná podpierka hlavy - nylonový čierny kríž s Trend kolieskami ?65 mm. - nosnosť 160 kg

Kreslo NonstopModerné mohutné celočalúnené kancelárske kreslo. V kombinácií s kvalitnou látkou Phoenix je určené predovšetkým na záťažové 24 hodinové prevádzky. Kreslo je vybavené kvalitnou synchrónnou mechanikou s nastavením tuhosti podľa váhy užívateľa a aretáciou vo zvolenej pozícií, hĺbkovo a výškovo nastaviteľnou bedrovou pierkou, kvalitným plynovým piestom a čiernym hliníkovým krížom s kolieskami. Ako doplnok je vhodná opierka hlavy a 3D opierky rúk.

Kreslo Sirius Q 24Stoličká určená pre 24 hodinovú prevádzku.Stabilita a ergonómia je zaistená synchrónnou mechanikou, ktorou meníte polohu sedáka a opierky zároveň Sedák a opierku môžete zafixovať v troch polohách Komfortné ovládanie výšky, hĺbky a sklonu v jednej páčke Náklon sedáka si môžete nastaviť samostatne, Výšku a hĺbku sedáka prispôsobíte svojej postave priamo na mieru a zaistíte tým správne podoprenie nôh. Tomuto kreslu bol venovaný aj iný podrobný článok: Podrobný článok

Každé z týchto kresiel má svoje výhody no všetky sa vyznačujú vysokou kvalitou a pevnou konštrukciou. Ak hľadáte kvalitné kreslo a chcete aby Vám vydržalo dlhy čas v 100% stave tak kreslo na 24 hodinové sedenie určite nebude chybným krokom.  
Created by IT PROFI Servis s.r.o., Copyright © 2011 www.trudon.sk