Ako vybrať spôsob platby

Spôsob platby
  Vážení zákazníci v tomto článku dostnete stručný návod ako zvoliť možnosť platby v našom e-shope. Na výber máte 4 možnosti platby: Hotovosť, Dobierka, Quatro splátky, Bankový prevod, Platobnou kartou VUB.

Hotovosť

Spôsob platby hotovosť je možné zvoliť len ak si vyberiete spôsob prepravy "osobný odber". Ak však tento spôsob platby zvolíte pri spôosobe dopravy "zásielka" bude Vám vybraný sortiment zaslaný na dobierku.

Dobierka

Tento súôsob platby sa volí pri výbere dopravy "zásielka". Znamená to v podtate platbu v hotovosti pri čom za tovar zaplatíte pri doručení tovaru.

Quatro splátky 

Predstavuje jednoduchý predaj na splátky prostredníctvom spoločnosti Quatro. Pri tomto spôsobe platby nezáleží na výbere spôsobu dopravy.

Bankový prevod

Pri tomto spôsobe platby je taktiež možne vybrať ľubovoľný spôsob dopravy. Po vykonaní objednávky obdržite mail o uspešnom objednaní tovaru. Platbu za tovar je potrebné uhradiť na číslo účtu: 4495469/5200 a vložiť variabilný symbol ako číslo objednávky, ktorý je zapísaný v maily, ktorý Vám prišiel v potvrdzujúcom maily. Po vykonaní platby Vám bude tovar expedovaný.


Created by IT PROFI Servis s.r.o., Copyright © 2011 www.trudon.sk